Wesprzyj nas

Jak możecie pomóc:

Dokonaj wpłaty na konto Fundacji - sam zdecyduj, ile chciałbyś przeznaczyć na ten cel. Dzięki otrzymanym funduszom zapewnimy naszym podopiecznym kursy i szkolenia, a Ty dowiesz się, na co została przeznaczona Twoja kwota wsparcia. Zachęcamy do pomocy z Fundacją Świat Bez Barier!

Zobacz!
1. Wybierz kwotę wsparcia
2. Wybierz metodę płatności
3. Uzupełnij dane i dokonaj płatności
Możesz także wykonać przelew tradycyjny

Dane do przelewu:
Fundacja Świat Bez Barier ul. Przemysłowa 14b 35-105 Rzeszów
Numer rachunku: 42 1600 1462 1898 0457 3000 0003
Tytuł: Wsparcie dla Podopiecznych

Regulamin płatności

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od realizacji usługi.

Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 186. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.

Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności, a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

duża koperta

Chcesz nas wesprzeć w inny sposób?

Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość

Zróbmy RAZEM coś dobrego!

#swiatbezbarier